RK73H1ERTTP3014F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3014F
JLCPCB Part #
C4183405
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS