RN73H2ETTD1153D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1153D25
JLCPCB Part #
C4188290
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS