RK73G1JTTD2373C
MFR.Part #
RK73G1JTTD2373C
JLCPCB Part #
C4004416
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS