RN73R2ATTD1241B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1241B10
JLCPCB Part #
C2570141
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS