HV73V1JTTD5902F
MFR.Part #
HV73V1JTTD5902F
JLCPCB Part #
C4315271
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS