AR0603FR-0712K7L
MFR.Part #
AR0603FR-0712K7L
JLCPCB Part #
C855342
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS