SR731JTTDR154F
MFR.Part #
SR731JTTDR154F
JLCPCB Part #
C4210476
Description
-55℃~+150℃ 154mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS