RK73G1JTTD2102F
MFR.Part #
RK73G1JTTD2102F
JLCPCB Part #
C2579578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS