RK73H2ATTD2400D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2400D
JLCPCB Part #
C7050362
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS