RN73R1JTTD4222D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD4222D50
JLCPCB Part #
C3940076
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS