RK73G1JTTD37R4D
MFR.Part #
RK73G1JTTD37R4D
JLCPCB Part #
C3951607
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS