RK73G1JTTD14R7D
MFR.Part #
RK73G1JTTD14R7D
JLCPCB Part #
C2579726
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS