SG73P1JTTD9092D
MFR.Part #
SG73P1JTTD9092D
JLCPCB Part #
C3916608
Description
-55℃~+155℃ 333mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS