RN73H1ETTP1620F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1620F10
JLCPCB Part #
C2546596
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS