RK73G1JTTD1431C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD1431C
JLCPCB Part #
C2580820
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS