RK73G1JTTD1430C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1430C
JLCPCB Part #
C4357429
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS