RK73G1JTTD1433C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1433C
JLCPCB Part #
C2581128
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS