RK73G1JTTD1272C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD1272C
JLCPCB Part #
C2580617
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS