HV732BTTD3483F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BTTD3483F
JLCPCB Part #
C3986296
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS