RN73R2BTTD3650F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3650F50
JLCPCB Part #
C4204590
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS