RK73G1JRTTD7870D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD7870D
JLCPCB Part #
C6388879
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS