RK73G1JRTTD7873D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD7873D
JLCPCB Part #
C6387948
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS