RK73H2HTTE4754F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4754F
JLCPCB Part #
C2581827
Description
-55℃~+155℃ 4.75MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS