RK73G1JRTTD3011F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD3011F
JLCPCB Part #
C6973856
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS