RK73H1JRTTD6803D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD6803D
JLCPCB Part #
C3953641
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS