RN732BTTD4300D50
MFR.Part #
RN732BTTD4300D50
JLCPCB Part #
C3916238
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS