RN731ETTP3830F50
MFR.Part #
RN731ETTP3830F50
JLCPCB Part #
C4239806
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS