RK73G1JRTTD2373D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2373D
JLCPCB Part #
C6270356
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS