RK73H2BTTD5R60F
MFR.Part #
RK73H2BTTD5R60F
JLCPCB Part #
C830410
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS