RK73G1JRTTD1400D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1400D
JLCPCB Part #
C6648393
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS