RK73G1JRTTD1432F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1432F
JLCPCB Part #
C5851186
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS