RN731JTTD9531C10
MFR.Part #
RN731JTTD9531C10
JLCPCB Part #
C4083892
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS