SR0603JR-078K2L
MFR.Part #
SR0603JR-078K2L
JLCPCB Part #
C7084643
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS