RK73G1HTTC9103F
MFR.Part #
RK73G1HTTC9103F
JLCPCB Part #
C2582515
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS