RK73H1ETTP11R8F
MFR.Part #
RK73H1ETTP11R8F
JLCPCB Part #
C316895
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS