RK73G1HTTC9101F
MFR.Part #
RK73G1HTTC9101F
JLCPCB Part #
C2582520
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS