RN732BTTD3202F10
MFR.Part #
RN732BTTD3202F10
JLCPCB Part #
C4084238
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS