RN73H2BTTD1522A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1522A05
JLCPCB Part #
C4198618
Description
-55℃~+155℃ 15.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS