RK73G1HTTC8202F
MFR.Part #
RK73G1HTTC8202F
JLCPCB Part #
C2582459
Description
-55℃~+155℃ 50mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS