RK73G2BRTTD2003D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2003D
JLCPCB Part #
C7340572
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS