RK73G1HTTC8202D
MFR.Part #
RK73G1HTTC8202D
JLCPCB Part #
C2582719
Description
-55℃~+155℃ 50mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS