SG73S1JTTD1133D
MFR.Part #
SG73S1JTTD1133D
JLCPCB Part #
C3959448
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS