RK73G1HTTC6201F
MFR.Part #
RK73G1HTTC6201F
JLCPCB Part #
C2582537
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS