RK73G1HTTC5101F
MFR.Part #
RK73G1HTTC5101F
JLCPCB Part #
C2582538
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS