SG732HTTE224K
MFR.Part #
SG732HTTE224K
JLCPCB Part #
C4168169
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS