RK73G1HTTC1101F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1HTTC1101F
JLCPCB Part #
C2582488
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS