RK73G1HTTC3600F
MFR.Part #
RK73G1HTTC3600F
JLCPCB Part #
C2582524
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS