RN73H1JTTD1170A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1170A25
JLCPCB Part #
C4109814
Description
100mW 117Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS