RK73H2HTTE9760D
MFR.Part #
RK73H2HTTE9760D
JLCPCB Part #
C6186337
Description
-55℃~+155℃ 750mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS