RK73G1HTTC3900F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1HTTC3900F
JLCPCB Part #
C2582500
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS